<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1 
1/1  
 • ACVABUD - Najnowszej technologii szwedzkie pompy ciepła – projektowanie, sprzedaż, montaż, serwis. Systemy ogrzewania podłogowego, odkurzacze centralne, wentylacja mechaniczna. Wykonujemy inwestycje kompleksowo na terenie całego kraju
  (Dodano: 2005-05-23 Klikań: 3463 Ocena: 6.30 Głosów: 62)   Twoja ocena


 • Agro-Energia - Firma oferuje linie technologiczne do produkcji biopaliw z rzepaku (silosy, tÂ?ocznie, reestryfikacja, przerób fazy glicerynowej). Prezentacja oferty (również wspomaganie finansowe inwestycji).
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 6016 Ocena: 9.40 Głosów: 555)   Twoja ocena


 • darmowa-energia.eko.org.pl - Strona "DARMOWA ENERGIA" ma na celu promowanie ekologicznych metod pozyskiwania energii (mechanicznej, cieplnej, elektrycznej itp.). Opisy budowy i zasady działania różnych urządzeń, publikacje typu "Zrób to sam", adresy do stron o podobnej tematyce i firm oferujących produkty, usługi związane z energią odnawialną.
  (Dodano: 2003-06-16 Klikań: 5245 Ocena: 9.99 Głosów: 282)   Twoja ocena


 • Drewno zamiast benzyny - Jak się okazuje silniki spalinowe można zasilać też drewnem. Na stronie dostępny jest do kupienia opis budowy urządzenia służącego do tego celu oraz forum dyskusyjne dotyczące zgazowywania drewna.
  (Dodano: 2003-12-25 Klikań: 5088 Ocena: 6.68 Głosów: 46)   Twoja ocena


 • EcoSolar - W naszej ofercie posiadamy: - panele słoneczne (panele fotowoltaiczne, moduły fotowoltaiczne), - autonomiczne systemy zasilania słonecznego (nie podłączone do sieci), - systemy zasilania słonecznego podłączane do sieci elektroenergetycznej, - regulatory ładowania akumulatorów bezpośrednio z paneli słonecznych z wbudowanym programowanym wyłącznikiem zmierzchowym i zarządzaniem mocą przekazywaną na obciążenie, - akumulatory do systemów zasilania słonecznego, - inwertery i przetwornice napięcia służące do zmiany napięcia stałego na przemienne (sieciowe), - słoneczne systemy grzewcze (kolektory słoneczne + potrzebny osprzęt), - energooszczędne źródła światła zasilane napięciem 12V przystosowane do systemów solarnych, - chłodziarki, lodówki i zamrażarki solarne, - mocowania i kable do paneli słonecznych, - usługi montażu oraz instalacji paneli słonecznych, - inne produkty oraz usługi związane z energią słoneczną, np. pompy napędzane bezpośrednio energią elektryczną wyprodukowaną w słonecznym (fotowoltaicznym) systemie zasilania, zabawki napędzane energią słoneczną. Sam produkt to nie wszystko. Bardzo ważnym elementem kompletnego rozwiązania, gotowego do użytku, są związane z produktami usługi. Aby zapewnić kompleksowe rozwiązania, mogące zaspokoić potrzeby klientów oferujemy usługi w zakresie: -doradztwo i konsultacje rozwiązań z zakresu energii odnawialnej, -projektowanie instalacji solarnych, -montaż paneli i kolektorów słonecznych (możliwy nawet na balkonie), -przeprowadzanie pełnych instalacji systemów zasilania słonecznego (autonomicznych i sieciowych),
  (Dodano: 2006-05-13 Klikań: 3919 Ocena: 4.86 Głosów: 51)   Twoja ocena


 • EKOLAND - Słoneczne lampy ogrodowe - to wspaniałe urządzenia do oświetlania tarasów, ogrodów, posesji. W dzień ładują się wmontowane akumulatorki, a wieczorem lampy samoistnie się włączają. Zadnych kosztów za energię elektryczną. Oprócz uroku lamp, również niesamowita wygoda i komfort. Różne rodzaje lamp, również podświetlane numery domów, czy słoneczne fontanny. Wiele możliwości zastosowań, dzięki różnorodności asortymentu.
  (Dodano: 2003-06-23 Klikań: 4068 Ocena: 6.41 Głosów: 285)   Twoja ocena


 • ekologika - pompy wilo, dane techniczne, lista produktow
  (Dodano: 2005-04-06 Klikań: 5035 Ocena: 5.27 Głosów: 66)   Twoja ocena


 • ELEKTROHANDEL Sp. z o.o. - Posiadamy w swojej ofercie KABLE, PRZEWODY, OSWIETLENIE. Mamy duże doświadczenie w obsłudze budów farm wiatrowych i małych elektrowni wodnych
  (Dodano: 2006-04-04 Klikań: 4878 Ocena: 8.92 Głosów: 91)   Twoja ocena


 • ENERGOTOM - Bojlery słoneczne DISCOTERM.
  (Dodano: 2003-07-19 Klikań: 6105 Ocena: 8.13 Głosów: 527)   Twoja ocena


 • Leduj.pl - Oświetlenie LED - Jeśli stawiają Państwo na pomysły oszczędzające energię jak zarazem chroniące środowisko – leduj.pl jest najlepszym wyborem! Leduj.pl to duża liczba rozwiązań, dzięki którym mamy możliwość, by dużo oszczędzić. W naszej firmie odnajdą Państwo ogromną liczbę rozwiązań z zakresu wykorzystania technologii LED, zatem np. lampy ledowe. Naszym wyznacznikiem jest profesjonalizm a także doskonałe podejście do każdego jednego klienta. Oferujemy Państwu produkty najlepszej klasy, ale także najlepiej radzimy w kwestiach oświetlenia. Proszę pamiętać, że firma leduj.pl to optymalne rozwiązania w obszarze sklepu z żarówkami. Prowadzimy sklep internetowy, a jego rozwiązaniami mogą się Państwo zapoznać za pośrednictwem strony: http://leduj.pl/. Na tle konkurencji odróżniamy się szeroką propozycją, fachową obsługą oraz najwyższą jakością proponowanych rozwiązań. Za nas mówi rzesza ukontentowanych klientów, którzy nie tylko do nas wracają, ale również rekomendują nasz sklep innym. Wierzymy, że poszukamy rozwiązanie dokładnie dostosowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy.
  (Dodano: 2014-04-14 Klikań: 1224 Ocena: 8.80 Głosów: 11)   Twoja ocena


 • Solar Solution Sp.j. - Jesteśmy producentem i wykonawcą oświetlenia solarno-hybrydowego. Jako firma nowoczesna, staramy się promować produkty korzystające wyłącznie ze źródeł energii odnawialnej. W ofercie firmy znajdą Państwo wyjątkowe lampy solarne, hybrydowe, które korzystają wyłącznie z odnawialnych źródeł energii takich jak słońce oraz wiatr. Produkty te przyczyniają się do kreowania świadomości ekologicznej oraz redukują koszty związane z oświetleniem. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
  (Dodano: 2010-03-02 Klikań: 2272 Ocena: 6.46 Głosów: 271)   Twoja ocena


 • Turbiny1 - Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej. Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW. Zakres naszych usług obejmuje: * pomoc w wyborze lokalizacji; * uzyskanie niezbędnych pozwoleń; * wykonanie analiz, pomiarów; * pomoc w pozyskaniu finansowania; * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych; * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.
  (Dodano: 2010-03-04 Klikań: 2130 Ocena: 4.90 Głosów: 52)   Twoja ocena


         
   1 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt