<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1  2  3  4 
1/4  
 • 4T, a.s. - Spolka 4T, a.s. proponuje pionowe zasobniki z nierdzewnej stali (AISI316Ti). Do 1000 litrow zdejmowana izolacja. Maksymalne robocze cisnienie 10 baru, temperatura do 120C. Szeroka szkala typow: bez wewnetrznej wezownicy, z 1 wezownica, z 2 wezownicami. Odpowiednie na gromadzenie i ogrzewanie wody. Przy dotrzymaniu technicznych warunkow zywotnosc urzadzenia jest nieograniczona. * 4T, a.s., Prumyslova 5, CZ-108 00 Praha, Czech republic, EU, tel.: +420.272.700728, fax: +420.272.704575, mob.: +420.736762332, info@4T.cz, pan Samek
  (Dodano: 2004-06-17 Klikań: 4829 Ocena: 9.99 Głosów: 67)   Twoja ocena


 • ANTON - W ofercie handlowej firmy Anton znajdziecie Państwo urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej tj.: kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne.
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 4304 Ocena: 7.17 Głosów: 45)   Twoja ocena


 • ARKA - Firma zajmuje się doradzaniem, sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń energii odnawialnej. Elektrownie wiatrowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, kominki, lampy solarne, układy pomiarowe itp. Kompletne systemy grzewcze, systemy ogrzewania basenów i c.w.u. systemy zasilania własną energią elektryczną dla domów jednorodzinnych i innych budynków.
  (Dodano: 2003-06-23 Klikań: 3433 Ocena: 7.13 Głosów: 218)   Twoja ocena


 • BACO Dom - BACO DOm - inteligentne domy plusenergetyczne to przedsięwzięcie zupełnie innowacyjne na rynku budownictwa. Autorska technologia pozwala na wykorzystanie najnowszych technologii wykorzystujących odnawialne źródła energii ( OZE ) w budownictwie. Budownictwo inteligentne-automoniczne-plusenergetyczne to najbardziej zaawansowana technologia budowy domów, zapewnia samowystarczalność pod względem wodno-kanalizacyjnym, energetycznym oraz zapewnia inteligencję budynku. W systemie BACO DOm oferuje : - budynki jednorodzinne jedno i dwulokalowe - budynki w zabudowie bliźniaczej i szeregowej - budynki socjalne wielorodzinne - budynki użyteczności publicznej - punkty szybkiego łądowania samochodów elektrycznych - mini elektrownie wiatrowe - mini elektrownie fotowoltaiczne - systemy oświetlenia ulic z wykorzystaniem OZE Kontakt : Robert Przygoda te. 783 332 075 e-mail : r.przygoda@bacodom.eu
  (Dodano: 2012-12-14 Klikań: 1287 Ocena: 8.52 Głosów: 40)   Twoja ocena


 • Better Energy Sp. z o.o. - Better Energy Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu swoją działalność rozpoczęła z początkiem roku 2013 jako przedsięwzięcie zespołu doświadczonych i dysponujących szeroką wiedzą techniczną osób tworzących jej kadrę zarządczą i wykonawczą. Zakres obejmujący ofertę spółki, adresowany do jej potencjalnych Klientów, obejmuje szeroko pojęte pozyskiwanie energii, jej przetwarzanie jaki i optymalne jej wykorzystanie, pochodzącej z obszaru odnawialnych źródeł wytwarzania tej energii. Naszym podstawowym celem jest możliwość optymalnego dostosowania szczegółowych rozwiązań w każdym z ewentualnych obszarów wykorzystanie tych źródeł do oczekiwań naszego Klienta. Oferujemy możliwość kompleksowego przygotowania każdego projektu związanego z powstaniem biogazowni, elektrowni wiatrowych, wodnych jak i opartych na fotowoltanice. Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszej kadry inżynierskiej na wszystkich etapach współpracy z naszym Klientem możliwe jest każdorazowe dostosowanie rozwiązań technicznych i technologicznych do jego oczekiwań oraz optymalizacja całości planowanego przedsięwzięcia zapewniających uzyskanie najlepszych z możliwych parametrów jego opłacalności i wykorzystania danego odnawialnego źródła tej energii. Na naszych stronach, do zapoznania się z którymi zapraszamy, znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne oraz podstawowe informacje związane z oferowanymi zakresami naszych usług jak i opisy możliwych do wykonania przedsięwzięć związanych z pozyskiwaniem energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, która to energia postrzegana jest jako energia przyszłości. Ponadto pragniemy poinformować, że nasz zakres działania obejmuje także i inne obszary możliwej współpracy w zakresie pełnego przygotowania inwestycji planowanych przez naszych Klientów. Za każdym razem oferujemy profesjonalne i kompleksowe przygotowanie wariantowych analiz techniczno - finansowych pozwalających na dokonanie przez naszego Klienta właściwego wyboru rozwiązań jakie zostaną zastosowane w planowanej inwestycji, jej pełnego przygotowanie zarówno w zakresie pozyskania wszelkich koniecznych dokumentów i decyzji administracyjnych jak i opracowanie projektów dla jej realizacji z ich zatwierdzeniem oraz finalne uruchomienie i przekazanie do eksploatacji. Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy że dołożymy wszelkich starań dla zapewnienia najwyższego zadowolenia i satysfakcji ze wzajemnej współpracy.
  (Dodano: 2013-08-24 Klikań: 1254 Ocena: 9.07 Głosów: 13)   Twoja ocena


 • Boren Energia Nova Sp. z o. o. - ZAKRES DZIAłALNOśCI: Kompleksowa działalność usługowa i handlowa w zakresie ekologicznych systemów cieplnych, bazując na paliwach ciekłych, gazowych i odpadach. Prace naukowo-badawcze w zakresie procesów spalania. Dostarczanie „know - how” polskim producentom urządzeń grzewczych oraz biurom projektowym, w zakresie technologii stosowania urządzeń grzewczych najnowszej generacji. System Optymalizacji Spalania firmy AUTOFLAME jest nowoczesnym, mechatronicznym, kompleksowym rozwiązaniem umożliwiającym redukcję zużycia paliwa i emisji spalin w kotłach na paliwa stałe i ciekłe. Instalowany może być jako zintegrowana automatyka nowobudowanych kotłowni, oraz do modernizacji starszych układów kotłowych.
  (Dodano: 2007-03-19 Klikań: 2946 Ocena: 6.23 Głosów: 67)   Twoja ocena


 • DACPOL Sp. z o.o. - DACPOL Sp. z o. o. jest firmą handlową specjalizującą się w dostawach nowoczesnych elektronicznych podzespołów mocy do produkcji i serwisu urządzeń energoelektronicznych oraz elementów automatyki dla producentów maszyn, linii technologicznych i systemów automatyzacji procesów. Firma istnieje od 1991 roku i w chwili obecnej zatrudnia 59 osób w tym 34 inżynierów. Firma DACPOL zlokalizowana jest w Piasecznie k/Warszawy na terenie Zakładów Lamina, gdzie znajduje się siedziba i magazyn podzespołów. Położenie firmy zapewnia dogodny dojazd z Centrum Warszawy (20 km), lotniska Okęcie (15 km) oraz połączenie z drogami wylotowymi w kierunku Katowic i Krakowa. W roku 1999 firma DACPOL wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN ISO 9002 i uzyskała z PCBC i IQnet Certyfikat Nr. 305/1/99 w zakresie: Importu, dystrybucji oraz eksportu elementów, podzespołów i urządzeń energoelektronicznych. DACPOL jest autoryzowanym przedstawicielem około 40 czołowych światowych firm elektronicznych podzespołów mocy
  (Dodano: 2006-07-19 Klikań: 3540 Ocena: 9.99 Głosów: 99)   Twoja ocena


 • ECOON S.A. - Hasło przewodnie firmy to „ Energia z odpadów”. ECOON S.A oferuje kompleksowe usługi w zakresie innowacyjnych technologii przetwarzania odpadów oraz pozyskiwania energii. Firma działa w szeroko pojętej tematyce gospodarki odpadami, w tym : segregacja i separacja odpadów, sortownie, linie technologiczne, paliwa alternatywne, biogazownie, kompostownie, instalacje fermentacji.
  (Dodano: 2011-03-30 Klikań: 1671 Ocena: 6.18 Głosów: 27)   Twoja ocena


 • EKODOMAR S.C. - NASZA OFERTA: ■Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów grzewczych i sanitarnych materiały od A do Z dla wykonawców, ■Projektowanie - Wykonawstwo - Serwis ■kotłownie: olejowe, gazowe, na paliwa stałe ■instalacje: centralnego ogrzewania, wodno kanalizacyjne, centralnego odkurzania ■OZE: pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły na biomasę ■wentylacja z rekuperacją, klimatyzacja ■przydomowe oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody
  (Dodano: 2010-05-28 Klikań: 2167 Ocena: 5.39 Głosów: 70)   Twoja ocena


 • EKOLAND - Słońce, wiatr, woda czy grunt to energia niezniszczalna, którą można wykorzystywać w każdych warunkach, bez żadnych ograniczeń i na dodatek za darmo. Wystarczy tylko ciepło naturalne zamienić na ciepło niezbędne do wytworzenia ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), ogrzewania pomieszczeń (c.o.), czy produkcji własnej energii elektrycznej.Wybierając i instalując odpowiednie urządzenia, można znacznie ograniczyć związane z tym wydatki, a nawet prawie całkowicie je wyeliminować. Prezentujemy Państwu urządzenia wykorzystujące energię ze źródeł odnawialnych do zainstalowania w domkach jedno, wielorodzinnych, warsztatach, zakładach, hotelach, pensjonatach, osiedlach i gminach.
  (Dodano: 2003-06-23 Klikań: 3846 Ocena: 8.04 Głosów: 150)   Twoja ocena


 • EKOTERM - Firma zajmuje się wierceniami studziennymi i rozpoznawczymi, wykonuje instalacje grzewcze z pompami ciepła oraz z kolektorami słonecznymi.
  (Dodano: 2003-07-20 Klikań: 5660 Ocena: 4.22 Głosów: 79)   Twoja ocena


 • ENERGIA ZA DARMO - Anemometry, nadajniki prędkości, nadajniki kierunku, rejestratory, turbiny wodne, pompy śmigłowe, systemy pomiarowe.
  (Dodano: 2003-06-30 Klikań: 5504 Ocena: 7.70 Głosów: 100)   Twoja ocena


 • energomania.pl - V-TAC POLSKA jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości oświetlenia LED. Pełna oferta dostępna na www.energomania.pl - polecamy panele i oprawy LED, taśmy i źródła światła, energooszczędne oprawy przemysłowe i uliczne. Wysoka jakość, ponad 500 produktów w ofercie.
  (Dodano: 2015-08-27 Klikań: 541 Ocena: 9.99 Głosów: 15)   Twoja ocena


 • EneSko Energetyka Skojarzona - jest fimą inżynierską współracującą ( przedstawicielstwo w Polsce ) z niemieckim wytwórcą silników parowych i małych turbin parowych - Spilling. Są to urządzenia, które znajdują zastosowanie, w połączeniu z kotłami parowym ( również opalanymi biomasą) do w konfigurowania małych siłowni kogeneracyjnych. To sprawdzone rozwiązanie stanowi jedno z najbardziej ekonomicznych sposobów pozyskiwania zielonej energii.
  (Dodano: 2007-12-02 Klikań: 5666 Ocena: 6.38 Głosów: 275)   Twoja ocena


 • EneSko Energetyka Skojarzona - przedstawicielstwo firmy Spilling - niemieckiego wytwórcy silników parowych i małych turbin parowych. Urządzenia, w połączeniu z kotłami parowymi opalanymi biomasą, stanowią sprawdzone systemy dla wytwarzania zielonej energii w małych układach kogeneracyjnych.
  (Dodano: 2007-12-02 Klikań: 4672 Ocena: 7.25 Głosów: 165)   Twoja ocena


         
   1  2  3  4 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt