<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1 
1/1  
 • BAREL - Projektowane i produkowane na potrzeby chłodnictwa, klimatyzacji, grzejnictwa i systemów solarnych regulatory temperatury firmy BAREL są znane w całym kraju. Także dzięki obecności na targach THERM od 1994 roku. W 1998 r. pojawiliśmy się na Międzynarodowych Targach w Poznaniu, w pawilonie Metronex-u. W kwietniu 2000 roku wzięliśmy udział w Targach Automaticon , a w 2001 roku na Targach Metrologii na Politechnice Warszawskiej. Wieloletnie doświadczenie i konstruktywne uwagi klientów umożliwiły uzyskanie produktów o dobrej jakości i niewygórowanej cenie. Firma BAREL znana jest także z elastycznego podejścia do nietypowych zamówień a także z owocnej współpracy z firmami projektowymi i instalatorskimi, szukającymi polskich odpowiedników urządzeń zagranicznych. Nasz artykuł na ten temat - "Polskie regulatory temperatury" - ukazał się w "Chłodnictwie i Klimatyzacji". Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się oferowane przez nas stabilizatory napięcia zmiennego. Zajmujemy się również importem i dystrybucją urządzeń innych producentów - a także (na zamówienie) importem urządzeń z innych branż, np. pomp ciepła ( w cenach konkurencyjnch).
  (Dodano: 2003-06-08 Klikań: 5625 Ocena: 9.99 Głosów: 129)   Twoja ocena


 • EMEA Gateway - EMEA Gateway oferuje sterowniki PLC i kompleksowe rozwiązania sterownicze bazujące na kontrolerach TECOMAT. Zakres dostaw wyposażenia i usług obejmuje systemy automatyki obiektów przemysłowych /PLC/ i infrastrukturalnych /BMS, HMS/, uklady sterowania typu "inteligentny dom", rozwiązania proekologiczne wykorzystujące odnawialne źródła energii /OZE/ oraz systemy racjonalizacji gospodarowania mediami i nośnikami energii /SMART Metering/. Oferta specjalna obejmuje kompleksowe rozwiązania związane z racjonalizacją korzystania z zasobów środowiska naturalnego /Green Life/.
  (Dodano: 2010-04-16 Klikań: 2248 Ocena: 8.40 Głosów: 532)   Twoja ocena


 • GTB - Solaris - Firma GTB-Solaris zajmuje się projektowaniem i produkcją wyspecjalizowanych regulatorów ładowania które są używane w instalacjach wiatrowych i solarnych.
  (Dodano: 2012-04-18 Klikań: 1397 Ocena: 4.93 Głosów: 70)   Twoja ocena


 • Pneumat System Sp. z o.o. - Pneumat System to wyspecjalizowane centrum dystrybucji sprzętu i osprzętu tj. maszyn, narzędzi, urządzeń, armatury i innych elementów pneumatycznych, hydraulicznych oraz automatyki przemysłowej i próżni. Firma serwisuje szeroko rozumianą pneumatykę, wykonuje projekty instalacji spr. powietrza i siłowników pneumatycznych których jest producentem. Jeśli szukasz pneumatyki to nie możesz przegapić oferty Pneumat System !
  (Dodano: 2013-03-22 Klikań: 1381 Ocena: 9.14 Głosów: 46)   Twoja ocena


 • QENERGI Sp. z o.o. - Kompleksowe usługi dla energetyki, przemysłu i budownictwa. Oferujemy usługi w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych: - projektowanie instalacji, instalacji nN i SN, - instalacji elektrycznych, sterowania, pomiarów, - automatyki zabezpieczeniowej EAZ linii, transformatorów i generatorów, - układów statycznego wzbudzenia, - układów synchronizacji, - prefabrykacji rozdzielnic, szaf zabezpieczeń, sterownikowych, skrzynek sterowania, pulpitów, tablic synoptycznych, - układów sterowania i systemów nadzoru, - montaże, demontaże, remonty, - konfiguracja, testy i badania przekaźników zabezpieczeniowych, - badania pomontażowe, pomiary, uruchomienia. Zapraszamy do współpracy.
  (Dodano: 2010-08-20 Klikań: 2061 Ocena: 5.01 Głosów: 130)   Twoja ocena


 • ZAMET PL - Prąd ze słońca - fotowoltaika. Posiadamy w stałej ofercie urządzenia do pomiaru pracy instalacji fotowoltaicznej: regulatory współpracujące z czujnikami oraz z systemem komputerowym, oprogramowanie umożliwiające analizę danych, a także urzżdzenia do sterowania systemami hybrydowymi - umożliwiającymi w profesjonalny sposób zarządzanie przepływem i rozdziałem energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych
  (Dodano: 2004-06-11 Klikań: 3236 Ocena: 6.32 Głosów: 286)   Twoja ocena


         
   1 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt