<- Strona główna ->
 SERWIS OBJĘTY JEST PATRONATEM MINISTERSTWA GOSPODARKI
W tym tygodniu nie zamieszczono żadnych nowości technicznych
 

Rezygnacja

 

Bezpłatny serwis ogłoszeniowyJeżeli jesteś nowym użytkownikiem, a chcesz dodać swoją stronę do Katalogu WWW,
zarejestruj się


  Link losowy
  Najlepsze
  Najpopularniejsze


Onico S.A.

Systemy-fotowoltaika.pl

Elve - fotowoltaika dla firm

Sylux

PV Instalator Polska


  Informacje ogólne
  Podstawy OZE
  OZE w regionach Polski

 

Nazwa.pl
       
 1 
1/1  
 • CDC24 - Mam przyjemność przedstawić Państwu platformę kontaktu pomiędzy dostawcami produktów i usług związanych z ogrzewaniem i klientami detalicznymi, poszukującymi sprawdzonej oferty. Zapraszamy na cdc24.pl
  (Dodano: 2013-09-19 Klikań: 1712 Ocena: 9.56 Głosów: 47)   Twoja ocena


 • Certyfikaty energetyczne - Firma Centrum Certyfikacji Energetycznej zajmuje się sporządzaniem świadectw energetycznych, audytów energetycznych oraz termomodernizacji budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju od roku 2009 czyli od wprowadzenia dyrektyw unijnych związanych z wymogiem posiadania ww dokumentów.
  (Dodano: 2011-08-17 Klikań: 1846 Ocena: 8.33 Głosów: 74)   Twoja ocena


 • ELBIS Sp. z o.o. - poee - Pierwsza w Polsce Internetowa Platforma Obrotu Energią Elektryczną.- nowoczesność i bezpieczeństwo.
  (Dodano: 2003-10-09 Klikań: 7194 Ocena: 7.56 Głosów: 74)   Twoja ocena


 • Firma Handlowo Usługowa SKOPI - Firma zajmuje się dystrybucją : a.brykietów opałowych: -z trociny sosnowej(kostka i walec) - z trociny dębowej(kostka i walec) - trocinowo-węglowych walec o śr. 2,5 i 6 cm - węglowych walec o śr. 2,5 i 6 cm oraz brykietów z trociny dębowej do grillowania b. rozpałek i podpałek c. drewna kominkowego d. zniczy Przeznaczonych do spalania we wszelkiego rodzaju paleniskach , od kominków po kotÂ?y c.o.. Prowadzimy sprzedaż hurtową (tylko podmioty) i detaliczną z dostawą do klienta. Informacje i zamówienia telefoniczne przez całą dobę. tel 052 345 54 54 Obsługujemy rejon Bydgoszczyi okolic oraz Mińska Maz. Zapraszamy.
  (Dodano: 2003-11-04 Klikań: 5392 Ocena: 6.86 Głosów: 212)   Twoja ocena


 • Inwestycje w Innowacje - Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą inwestycyjną, która umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Dostarczamy oferty kupna i sprzedaży, poszukujemy kontrahentów, źródeł finansowania m.in. projektów związanych z energetyką odnawialną. Zarejestruj się, aby publikować własne oferty, mieć dostęp do danych kontaktowych oferentów, dodać prezentację swojej firmy. Dodaj i szukaj ofert w następujących działach: szukam inwestora, zainwestuję w firmę, sprzedam firmę, nawiążę współpracę czy domeny internetowe.
  (Dodano: 2010-10-08 Klikań: 1953 Ocena: 8.76 Głosów: 63)   Twoja ocena


 • przejdznaswoje.pl - Portal podejmuje tematyke niekonwencjonalnych źródeł energii. Ich wykorzystania na całym świecie. Pomysły na biznes związany z ekologią nie znane w Polsce a odnoszące sukcesy na zachodzie.
  (Dodano: 2008-01-27 Klikań: 5915 Ocena: 6.16 Głosów: 76)   Twoja ocena


 • Turbiny1 - Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej. Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW. Zakres naszych usług obejmuje: * pomoc w wyborze lokalizacji; * uzyskanie niezbędnych pozwoleń; * wykonanie analiz, pomiarów; * pomoc w pozyskaniu finansowania; * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych; * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.
  (Dodano: 2010-03-04 Klikań: 2083 Ocena: 6.09 Głosów: 133)   Twoja ocena


         
   1 
    Przewodnik   Polityka prywatności   Patronaty   Współpraca   Gminy   Sklep   Edukacja   Kontakt